EAT, PRAY, LOVE – celoroční jóga pobyt na Bali

(ID BAO4)
cena již od
29.900 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 10 nocí
  • snídaně
  • transfery letiště – ubytování – letiště
  • pojištění CK proti úpadku

Eat Pray Love

Celoroční jóga pobyty na Bali v libovolném termínu pro min. 2 osoby.

4 noci v resortu Puri Ganga Resort v Ubudu 1 x denně jóga v ceně + 6 nocí v jóga resortu na Bingin Beach.

POPIS RESORTU PURI GANGGA

Puri Gangga Resort se nachází v bujném zeleném údolí, v oblasti rýžových polí a nabízí uklidňující útočiště s venkovním bazénem, z kterého vidíte chrám Gunung Kawi Temple, výhled také na Ceking Tegalaland Ubud.

. Nad lázeňskými pokoji najdete studio jógy. Ve všech prostorách je vám k dispozici bezplatné Wi-Fi a můžete využít i bezplatnou pravidelnou kyvadlovou dopravu do centra města Ubud.

Ubud Market, Ubud Palace a Monkey Forest jsou vzdáleny 30 minut jízdy od Puri Gangga Resort, k muzeu Blanco dojedete za 15 minut. K průzkumu oblasti můžete zdarma využívat kol poskytnutých resortem.

Ubytování je stylové a prostorné s rustikálním dřevěným nábytkem a doškovými střechami. Ze soukromé terasy nebo balkonu si můžete vychutnat výhled do zahrady, na bazén nebo na údolí. Vlastní koupelny mají velké okna s výhledem do zeleně. Resort nabízí 20 luxusních apartmánů čtyř kategorií – 8x Deluxe pokojů, 8x Suite, 2 zahradní vily a 2x vila s bazénem.

Resort nabízí širokou škálu možností relaxace přímo na místě, jako je například očista vodopádem Sebatu nebo balijské masáže.

Restaurace Kailasha podává množství delikates indonéské i západní kuchyně a nabízí živou hudbu a ukázky tance.

POPIS JÓGA RESORTU NA BINGIN BEACH

Nádherný jóga resort se skládá z komplexu bungalovů a vil.

Každý z bungalovů se chlubí unikátním designem a vybavením s velkým důrazem na ekologii s využitím přírodních organických a recyklovaných materiálů. Všechny bungalovy jsou klimatizovány, ventilátory, teplou vodou, moskytiérami a vlastní koupelnou. Některé z bungalovů mají tradiční zahradní „bale“ pro odpočinek a meditace s nádhernými výhledy.

Taktéž vily jsou unikátně vybavené s důrazem na tradiční architekturu spojenou s maximálním komfortem a luxusem spojeným s vybavením mimo jiné privátním bazénem se slanou vodou. Všechny vily mají plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj, trezor, ventilátory, horkou vodou, king size postelemi, moskytiérami, soukromými koupelnami a klimatizací.

V nabídce jsou bungalovy nebo exkluzivní vily pro 2 osoby, 2-4 os., 4-5 os., 6 osob, 8-10 osob nebo 9-12 osob.

Resort disponuje barem a restaurací, SPA centrem a jóga lekcemi každý den od 9:30 ráno.

Informace, rezervace CK:

www.VillasResorts.cz    info@villasresorts.cz     tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat