Apartmány s výhledem na moře – Bali

(ID BA02)
cena již od
3500 Kč
/ apartmán / noc
Cena na osobu zahrnuje
  • pronájem apartmánu
  • snídaně
  • Wi-Fi
  • klimatizace
  • pojištěníCK proti úpadku

Apartmány s přímým výhledem na moře

Nádherné apartmány s přímým výhledem na moře. K apartmánům patří i malá privátní pláž, lokalita u surfového spotu. Apartmány jsou vybaveny v boho stylu. Každý z apartmánů má svoji terasu s příjemným venkovním posezením. Ubytování nabízí absolutní klid a také výborné snídaně.

Nepronajímáme celou vilu, ale pouze dané apartmány. Všechny pokoje nabízí soukromí a nádherný výhled na oceán přímo z postele. Do apartmánů vede sice pár schodů dolů a poté nahoru, ale za ten zážitek to opravdu stojí! Večer se můžete kochat nádhernými západy slunce, šuměním moře a absolutním klidem – a právě ten je na Bali dnes velmi cenný a my vám to zde rádi nabídneme.

Ideální ubytování pro páry, či 2 osoby, které rádi cestují a poznávají výjimečná místa nebo pro ty, kteří chtějí mít surfový spot přímo před domem. Apartmán nabízí 1 ložnici a 1 sociální zařízení. V okolí vily se nachází další vyhlášené pláže i kavárny a restaurace, ke kterým se za pár minut přemístíte na skútru či autem. V okol je možnost zajištění lekcí jógy nebo kruhového tréninku či boxu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat