Vilka přímo na pláži pro 4-6 osob na Sardinii s českým servisem

(ID SA07)
od
9.340 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění výletů, pronájmy auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Samostatně stojící vilka leží přímo u překrásné pláže La Cinta, jedné z nejvyhledávanějších pláží severovýchodního pobřeží Sardinie. Vzdálenost od moře je pouze 40 metrů. Nabízí překrásné výhledy na ostrovy  Tavolara, Molara. Nachází se 700 metrů severně od centra známého letoviska  San Teodoro, kde najdete nespočet obchodů, restaurací, barů, zábavy a každovečerní trhy.

V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – apartmány – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis vily

1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyň, sociální zařízení a terasa.

Vybavení vily

Kompletně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, přenosný gril, lednice, TV, klimatizace, pračka.

Sport

V blízkosti plážové sporty, kitesurfing, beach volejbal, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – nedaleko se nachází  golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a historického města Alghero.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat