Vila na Bali s českým servisem – 4 ložnice

(ID BA16)
cena již od
4.200 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • týden pobytu
  • každodenní úklid
  • kvalitní Wi-Fi připojení
  • český servis po celou dobu pobytu
  • pojištění Ck proti úpadku

Nabízíme Vám krásnou vilu se 4 ložnicemi, 10 minut pěšky od nádherné pláže Jimbaran.

Vila se nachází se nedaleko místních restaurací i kaváren, ve velmi lukrativní části.

Pláž je považována za jednu z nejkvalitnějších a nejkrásnějších na Bali, především díky písečnému dnu, ideální pro odpočinek i sportovní vyžití – běh, plavání, stand up paddle i jógu.

Vila má 4 klimatizované ložnice, pracovnu, velký bazén 12/4m, celková rozloha vily až 2200m2, nabízí velmi vzdušný a světlý prostor a kvalitní služby jako je rychlá wifi, trezor, satelitní LCD TV a vybavena je například také pračkou či kuchyní s veškerými potřebami.

Venkovní bazén je zasazen do typické tropické zahrady s venkovním posezením ideálním pro maximální odpočinek či meditace.

Vila ubytuje díky rozkládacím pohovkám i 10 lidí. Po celou dobu je zde k dispozici personál, který bydlí v nedalekém domku.

Zajistíme Vám zpáteční letenky na Bali, privátní transfery letiště – vila – letiště, v místě máme výborný český servis a delegáty, kteří Vám zajistí v místě 24 hodinovou VIP asistenci.

Zajištění výletů po ostrově a okolí, pronájem auta, skútru, rezervace golfu, zajištění svatby nebo svatební cesty na Bali v češtině, lekce surfování, gastronomické výlety po ostrově, kurzy jógy, balijské masáže, rýžová pole, balijské chrámy a spoustu dalšího…

Možnost zařídit privátního kuchaře do vily, osobního řidiče apod.

Ubytování ve vile je možné na libovolnou délku pobytu na 7,10,14,21 nocí či déle.

Informace, rezervace:
Ing. Eva Martinásková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat