Vila na Bali s českým servisem – 4 ložnice

(ID BA09)
od
9.625 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování vile na 7 nocí / osoba
  • každodenní úklid vily, ručníky
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění výletů vše v češtině
  • pojištění CK proti úpadku

Luxusní dvoupatrová vila se nachází v malebné obci Umalas. Oblíbené místo pro rezidenty a obyvatele luxusních vil, díky skvělé poloze, pár minut k pláži, k barům a restauracím a k nočnímu dění, zároveň ve velmi klidné části. Z téměř každé místnosti si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní rýžové pole. Styl vily je nadčasový a moderní, se směsí indonéských vlivů a evropskou elegancí. Tato vila je postavena na 600m2 půdy a byla navržena a postavena Osirisem Hertmanem, proslulým nizozemským architektem.

Vila má 4 klimatizované ložnice, 4 x sociální zařízení, plně vybavená kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, satelitní TV, wifi připojení. Vila má vlastní privátní bazén s lehátky a ručníky a krásnou udržovanou zahradu. Celkem je ve vile možné ubytovat až 8 osob. Obsazenost vily záleží na Vás.

Možnost zařídit privátního kuchaře do vily, osobního řidiče apod.

V ceně ubytování je každodenní úklid vily, ručníky, povlečení, wifi.

Zajistíme Vám zpáteční letenky na Bali, privátní transfery letiště – vila – letiště, v místě máme výborný český servis a delegáty, kteří Vám zajistí v místě 24 hodinovou VIP asistenci. Zajištění výletů po ostrově a okolí, pronájem auta, skútru, rezervace golfu, zajištění svatby nebo svatební cesty na Bali v češtině, lekce surfování, gastronomické výlety po ostrově, kurzy jógy, balijské masáže, rýžová pole, balijské chrámy a spoustu dalšího…

Ubytování ve vile je možné na libovolnou délku pobytu na 7,10,14,21 nocí či déle. Při pobytu na měsíc a více sleva!

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat