Vila na Bali s českým servisem – 4 ložnice

(ID BA08)
od
14.738 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování vile na 7 nocí / osoba
  • každodenní úklid vily, ručníky
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění výletů vše v češtině
  • pojištění CK proti úpadku

Zcela nová luxusní vila s klimatizací má 4 ložnice a 4 koupelny pro náročnější klienty, je v srdci Seminyaku, na klidné Jalan Bidadari.

Po příjezdu do vily budete uvítáni welcome drinkem a českým delegátem, který vám se vším poradí, zařídí výlety, půjčení auta, motorky a je Vám k dispozici po celou dobu vašeho pobytu. Vila je vybavena Wi-Fi a místním mobilním telefonem.

Tato vila je dokonalým příkladem balijské a moderní architektury. Byla postavena z nejkvalitnějších místních materiálů (železo, dřevo, teak, terakota, kámen Sukabumi.)

Vila se skládá ze dvou budov, 4 ložnice, kuchyň, bar, jídelna a obývací pokoj jsou spojeny krásnou dřevěnou terasou a bazénem.

Každý z 4 klimatizovaných pokojů má vlastní koupelnu, 3 z nich mají obrovskou teraco vanu. Všechny pokoje mají manželskou postel velikosti King.

Možnost zařídit snídaně do vily, privátního kuchaře do vily, osobního řidiče apod.

V ceně ubytování je každodenní úklid vily, ručníky, povlečení, wifi.

Zajistíme Vám zpáteční letenky na Bali (můžete si vybrat letiště odletu, leteckou společnost dle Vašeho gusta), privátní transfery letiště – vila – letiště, v místě máme výborný český servis a delegáty, kteří Vám zajistí v místě 24 hodinovou VIP asistenci. Zajištění výletů po ostrově a okolí, pronájem auta, skútru, rezervace golfu, zajištění svatby nebo svatební cesty na Bali v češtině, lekce surfování, gastronomické výlety po ostrově, kurzy jógy, balijské masáže, rýžová pole, balijské chrámy a spoustu dalšího…

Ubytování ve vile je možné na libovolnou délku pobytu na 7,10,14,21 nocí či déle. Při pobytu na měsíc a více sleva!

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat