Resort – Ko Samui

(ID TH10)
Cena na osobu zahrnuje
  • snídaně

Detox & Yoga Resort Thajsko – Ko Samui

Zažijte unikátní a nezapomenutelný zážitek při pobytu v místním relaxačním a detoxikačním resortu zaměřeným mimo jiné také na jóga a fitness pobyty.

Resort je plně vybaven pro relaxační pobyty, pobyty pro regulaci tělesné váhy, fitness a jóga pobyty, při kterých naplno oceníte přírodní krásy tohoto místa. Velký důraz zde kladou na přirozený rozvoj okolí bez negativních vlivů turismu se zaměřením na udržitelný cestovní ruch.

Stejně jako přísně dodržované třídění odpadů a úspory energie, také místní SPA využívá udržitelné a obnovitelné prostředky (například využití bambusu).

Všechny bazény v resortu jsou napuštěny vodou bez chlóru s čistícím systémem (PuraPool®) inspirován NASA technologií. Plavání je tedy o to zdravější jak pro člověka, tak zároveň  nepoškozující místní prostředí.

SLUŽBY:

– 27 metrů dlouhý bazén s čerstvou vodou bez chlóru

– „Fai“ – restaurace nabízející místní speciality

– „Serenity“ – SPA nabízející širokou nabídku osvěžujících a relaxačních masáží, peelingů, zábalů, páru a další lázeňské procedury

– „Body & Soul“ – fitness centrum s rozlohou 160 m2

– sauna a parní místnosti

– internetové připojení v celém areálu

– konferenční místnost

BEZPEČNOST:

– 24 hodin denně security po celém areálu, včetně video kamer

– safe v každém pokoji

– centrální safe pro větší položky

– prověřený personál

POKOJE:

Všechny Deluxe Suite pokoje mají balkony s výhledem do zálivu.

Tyto velké apartmány (50-65 m2) jsou vybaveny vysoce kvalitním nábytkem do stejného stylu, jako celý areál. Příjemné zemité barvy ladí s ručně vyráběnými bambusovými podlahami. Komfort zajišťují mimo jiné i LCD televizory, mp3 přehrávač, DVD přehrávač, Wi-Fi a lan připojení k internetu. Čaj káva a minerální voda jsou denně doplňovány.

SPA SERENITY

Uvolněte se od každodenního stresu v místním SPA centru. Jedná se o místo, kde můžete naplno relaxovat a zaměřit se sami na sebe.

Ať hledáte procedury zkrášlující, osvěžující či energii dodávající, můžeme Vám zaručit, že z rukou místního personálu se budete cítit jako znovuzrození. Široká nabídka osvěžujících a omlazujících procedur společně se zábaly a masážemi je Vám zde na dosah ruky.

SPA centrum je rozděleno do tří částí, včetně oddělené části pro páry a pro masáže nohou a krku. Celé místo oplývá klidnou a vyrovnanou atmosférou, která Vás naladí na tu správnou notu při hledání vlastního já k plnému odpočinku.

Každá místnost pro procedury má vlastní parní místnost a otevřené jacuzzi.

WELLNESS

Resort & Spa Hideaway je perfektním místem pro wellness, jóga a detoxikační pobyty. V nabídce resortu naleznete detoxikační a wellness program ve spolupráci s řetězcem Orion Retreat. S více než 15 letou zkušeností s detoxikačními procedurami si Orion vybudoval stálou klientelu a skvělou reputaci pro velmi efektivní pobyty s výbornými účinky.

Specializovaný a zkušený personál (nutriční specialisté, maséři, terapeuti) Vám sestaví vše podle Vašich požadavků a potřeb.

Délka pobytů se liší podle individuálních potřeb. Je možné sestavit program trvající 3-28 dní.

BODY&SOUL FITNESS

Pro hosty milující aktivní odpočinek je v resortu připravené plně vybavené fitness centrum skládající se z tělocvičny, bazénu, sauny, parní místnosti a šatny pro maximální pohodlí hostů. Místní tělocvična je největší v celé jižní části ostrova Ko Samui – 150 m2 kardio i posilovací části.

Fyzickou aktivitu si můžete užít také mimo fitness. Okolí je jako stvořené pro projížďky na kole, jogging či procházky přírodou. Palmy, kokosy a zvuky zpívajících ptáčků Vás namotivují vyrazit ven každé ráno!

Pokud je pláž a oceán Vaší vášní, využijte našeho volejbalového hřiště nebo se projeďte v kajaku po lehkých vlnách oceánu – to vše zdarma!

Ve všední dny můžete využít ranní meditace a jógy pro začátečníky i pokročilé, stejně jako v hodinách odpoledních, kdy probíhají lekce jógy s různým zaměřením za poplatek (hatha&pranayama, chakra, kundalini, power yoga).

FAI RESTAURACE

Užijte si unikátní prožitek při stravování se v místní restauraci nabízející vysoce kvalitní a zdravé pokrmy. Restaurace disponuje 60 místy k sezení. Všechny pokrmy jsou připravovány z nejčerstvějších ingrediencí. Evropští i thajští kuchaři se postarají o Váš nezapomenutelný zážitek spojený s místní gastronomií.

Místní rybáři přinášejí své úlovky přímo do restaurace Fai, pochutnat si proto můžete na různých druzích ryb, krevet, krabech či humrech.

Thajská kuchyně je celosvětově velmi oblíbená, ale nikde Vám nebude chutnat jako právě v místní restauraci. Ať už jsou Vaše oblíbené chutě jakékoliv, zde si přijdou na své milovníci masa, ryb, v nabídce je však také plně vegetariánské menu.

Zachutnala Vám thajská kuchyně natolik, že si z ní chcete něco odvézt také domů? Využijte místních kurzů vaření!

AKTIVITY

V nabídce naleznete mnoho aktivit od potápění po výlety po ostrově (pro skupiny i jednotlivce, několika hodinové i celodenní) a to včetně výletů na lodích za návštěvou okolních ostrovů a šnorchlováním.

Resort nabízí také pořádání svatebních obřadů, kdy místní personál zajistí vše za Vás a jen pro Vás! Ať už máte zájem o malý svatební obřad nebo Vás bude doprovázet velká skupina příbuzných a přátel, vše za Vás zorganizují a přizpůsobí do detailu dle Vašich představ.

A stejně jako pro svatby – také pro líbánky je resort ideálním místem. Pro novomanžele jsou připraveny speciální balíčky na míru, které obsahují vše, co si novomanželé na své svatební cestě přejí!

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat